Moly Fembed Okru SB
73 Görüntülenme
Asteriks ve Oburiks Orta Krallık izle
4.6 IMDB Puanı

Asteriks ve Oburiks Orta Krallık izle

(Asterix & Obelix: The Middle Kingdom)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Pathé, Trésor Films, Les Enfants Terribles
  • Film Süresi 112 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo René Goscinny, Albert Uderzo, Guillaume Canet
Çin İmparatoriçesi Fu Yi'yi taşıyan Asterix ve Obelix köyüne bir araba gelir. Prensesi deviren belirli bir Deng Tsin Qin'in iktidarını ele geçirmesinden sonra yardım aramaya geldi. Görünüşe göre, indirgenemez Galyalıların ünü Şanghay'a kadar biliniyor...

Sitemiz üzerinden Asteriks ve Oburiks Orta Krallık izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Asteriks ve Oburiks Orta Krallık izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Asteriks ve Oburiks Orta Krallık izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.
dizipal celtabit