288 Görüntülenme
Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları izle
6.5 IMDB Puanı

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları izle

(Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore)
Yönetmen
Senaryo J.K. Rowling, Steve Kloves
Dünyanın en ünlü serilerinden olan Harry Potter film serisinin daha önceki yıllarını anlatan film Fantastik Canavarlar filminin 3.filmi olan Dumbledore'un Sırları 2022 yılında Warner Bros'un yapımcılığı ile gerçekleşen filmdir. Filmin konusu ; Albus Dumbledore tüm büyücülük dünyasını tehdit eden kara büyücü Gellert Grindelwald’ın tehditlerine karşı savaşmaya hazırlanmaktadır. Grindelwald'ın çok güçlü olmasından dolayı yardıma ihtiyacı olacak Dumbledore'un imdadına Newt Scamander koşacaktır. Dumbledore, Newt Scamander'i büyücüler, cadılar ve cesur bir fırıncıdan oluşan bir takımı yönetmekle görevlendirir. Bu tehlikleli görev için eski ve yeni canavarları biraraya getiren takım, Grindelwald’ın büyümekte olan çiçekler birliği ile çarpışacaklardır. Ama, riskler bu kadar yüksekken, Dumbledore daha ne kadar kenarda kalabilir ki?

Sitemiz üzerinden Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.
dizipal celtabit