190 Görüntülenme
3 Demons izle
Belirlenmedi IMDB Puanı

3 Demons izle

(3 Demons)
  • Yapım Yılı
  • Yapım Şirketi Cold Winters, Night Prowler
Kategori
Yönetmen
Senaryo Matt Cunningham, Peter Tell
Lionsgate'in yakın zamanda çıkardığı THE SPORE'un yazarı/yönetmeninden, ele geçirilmişlerin sahip olduğu bir hikaye geliyor. Rutin bir çağrıda Yardımcısı Fisher (Peter Tell "The Spore", yakın zamanda ölen bir kadının vücudunu izlemekle görevlendirilmiştir. Merak onu yendikçe, yanlışlıkla garip ve uğursuz bir güç yaratır. Şimdi yüzleşmek zorunda kalıyor. korkunç sonuçları olan kendi şeytanları.
ha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Sitemiz üzerinden 3 Demons izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

3 Demons Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

3 Demons Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.