Moly Dublaj Moly Altyazı
334 Görüntülenme
A Banquet izle
4.8 IMDB Puanı

A Banquet izle

(A Banquet)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Tea Shop Productions, Riverstone Pictures, Reliance Entertainment Productions 8
  • Film Süresi 97 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Justin Bull
Ödüller 1 ödül
Dul anne Holly, genç kızı Betsey derin bir aydınlanma yaşadığında ve vücudunun artık kendisine ait olmadığı, daha yüksek bir gücün hizmetinde olduğunda ısrar ettiğinde radikal bir sınavdan geçer. Yeni inancına bağlı olan Betsey yemek yemeyi reddediyor ama kilo vermiyor. Aşk ve korku arasında kalan ıstırap verici bir ikilemde Holly, kendi inançlarının sınırlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Sitemiz üzerinden A Banquet izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

A Banquet Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

A Banquet Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.