Moly Fembed Okru SB
290 Görüntülenme
A Human Position izle
6.3 IMDB Puanı

A Human Position izle

(A Human Position)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Vesterhavet
  • Film Süresi 78 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Anders Emblem
Uzun mavi saatler, uykulu Norveç liman kenti Ålesund'da yaz gecelerini karakterize eder. Asta, yerel sporlar, tarihi koruma ve yolcu gemileri hakkında haber yapması beklenen yerel bir gazetede çalışan genç bir gazetecidir. Ancak bir mültecinin zorla sınır dışı edilmesiyle ilgili garip bir hikayeyle karşılaştığında, işinde ve hayatında yeni bir anlam buluyor.

Sitemiz üzerinden A Human Position izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

A Human Position Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

A Human Position Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.