270 Görüntülenme
A Place to Fight For izle
6.5 IMDB Puanı

A Place to Fight For izle

(A Place to Fight For)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 103 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Romain Cogitore
Greg bir polis teğmenidir; eko-aktivistler hakkında bilgi toplamalı ve aylarca onlara sızmalıdır. Genç ve özgür bir kadın olan Myriam, bir ormanı baraj yapımından kurtarmak için savaşıyor. Zone'da tanışırlar ve aşık olurlar. Güzel bir hayat, Greg'in maskesini düşürme risklerine rağmen keşfettiği bir neşe. Her biri için zaman kısa: yakında her şey kaybolacak.

Sitemiz üzerinden A Place to Fight For izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

A Place to Fight For izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

A Place to Fight For izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.