194 Görüntülenme
A Thursday izle
7.8 IMDB Puanı

A Thursday izle

(A Thursday)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Blue Monkey Films, RSVP, RSVPMovies
  • Film Süresi 128 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Behzad Khambata, Ashley Lobo, Vijay Maurya
Ödüller 1 ödül
Bir anaokulu öğretmeni 16 öğrencisini rehin alıp bir dizi talepte bulunduğunda, bu sadece Mumbai polisini ve şehri sarsmakla kalmaz, aynı zamanda rehine durumunun ardındaki neden ortaya çıkarıldığı için ülke ve liderleri arasında şok dalgaları gönderir.

Sitemiz üzerinden A Thursday Hint Filmi izle izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

A Thursday Hint Filmi izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

A Thursday Hint Filmi izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.