209 Görüntülenme
Adanış: Kutsal Kavga izle
5.5 IMDB Puanı

Adanış: Kutsal Kavga izle

(Adanis: Kutsal Kavga)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Feyz Film
  • Film Süresi 112 dakika
Kategori
Senaryo Baki Ilhan
Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethinin ardından bir yarısı soylu Julius Ailesi’nde, diğer yarısı ise gizemli ‘Adanmışlar’ da kalan efsanevi haritanın etrafında şekillenen soluk kesici büyük macera. Türklerin eline geçen kadim bir sırrı korumak üzere teşkilatlanmış ‘Adanmışlar’ la bu sırrı tekrar ele geçirmek isteyen karanlık güçlerin mücadelesi.

Sitemiz üzerinden Adanış: Kutsal Kavga izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Adanış: Kutsal Kavga Yerli Film 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Adanış: Kutsal Kavga Yerli Filmi, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister 4k ister HD olarak film izleyebilirsiniz.