1,098 Görüntülenme
After 4: Mutluluk – After 4: Ever Happy izle
4.2 IMDB Puanı

After 4: Mutluluk – After 4: Ever Happy izle

(After Ever Happy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi CalMaple, Wattpad
  • Film Süresi 119 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Sharon Soboil, Anna Todd
Tessa ile Hardinin ilişkisi, birçok zorlukları geçtikten sonra iyice güçlenmiştir. Aileleri hakkındaki gerçek ortaya çıktığında, ikisi düşündükleri kadar farklı olmadıklarını anlar. Ne Tessa artık üniversiteye giden o tatlı, masum kızdır ne de Hardin artık Tessanın aşık olduğu zalim çocuktur.

Sitemiz üzerinden After 4: Mutluluk – After 4: Ever Happy izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

After 4: Mutluluk – After 4: Ever Happy Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

After 4: Mutluluk – After 4: Ever Happy Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.