372 Görüntülenme
Aile Kampı – Family Camp izle
5.8 IMDB Puanı

Aile Kampı – Family Camp izle

(Family Camp)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Provident Films, Reserve Entertainment, Skit Guys Studios
  • Film Süresi 111 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Brian Cates, Rene Gutteridge
İşkolik Tommy'nin karısı ailesiyle daha fazla zaman geçirmesi konusunda ısrar edince, Tommy Aile Kampı'na kaydolmayı kabul eder. Tommy'nin hesaba katmadığı şey, kampta bir yurtta hayattan daha büyük Sanders ailesiyle paylaşmaya zorlanmaktı.

Sitemiz üzerinden Aile Kampı – Family Camp izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Aile Kampı – Family Camp Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Aile Kampı – Family Camp Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.