283 Görüntülenme
Ali ve Ava izle
6.7 IMDB Puanı

Ali ve Ava izle

(Ali & Ava)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BBC Film, British Film Institute (BFI), Screen Yorkshire
  • Film Süresi 95 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Clio Barnard
Ödüller 2 BAFTA 6 wins & 13 nominations total.Nominated for 2 BAFTA 6 ödül & 13 Adaylık. total
Ali ve Avanın Alinin kiracılarının çocuğu olan ve Avanın öğretmenlik yaptığı Sofiaya olan ortak sevgileriyle tanışmalarının ardından kıvılcımlar uçuşur. Ali, Avanın sıcaklığı ve nezaketinde teselli bulurken, Ava, Alinin karmaşıklığı ve mizahına karşı konulamaz gelir. İkili derin bir bağ kurmaya başladığında, yeni buldukları tutkularının ayrı yaşamlarının ve geçmişlerinin stres ve mücadelelerinin gölgesinde kalmasını önlemenin bir yolunu bulmak zorundadırlar.

Sitemiz üzerinden Ali ve Ava izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Ali ve Ava izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Ali ve Ava izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.