TeslaAltyazıMoly TeslaAltyazıRu
255 Görüntülenme
Amandla izle
5.5 IMDB Puanı

Amandla izle

(Amandla)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Firegrass Films, M4gic-J Entertainment, Netflix
  • Film Süresi 106 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Nerina De Jager
Amandla, apartheid karşıtı bir direniş sloganıdır ve güç anlamına gelir. Güney Afrika'da Apartheid, 1987'de Impi ve Nkosana kardeşler bir çiftlikte hizmetçilerin oğulları olarak büyüdüklerinde hâlâ tam olarak yürürlüktedir. Beyaz sahipler, ırk ayrımı konusunda fazla titiz olmayan liberal insanlardır. Siyah Afrikalılar orada nispeten iyi durumda. Impi ve sarışın kızı Elizabeth arasında bile hassas bir aşk bağı gelişir. Ancak komşu çiftçiler ziyarete geldiğinde tetikte olmaları gerekiyor. Bir gün çiftliğe yeni başlayan üç ırkçı Boers geldiğinde, korkunç sonuçları olan trajik olaylar meydana gelir. İki Zulu çocuğu artık kendi başlarına. Bu çocukluk trajedisinden sağ çıktıktan birkaç yıl sonra, artık büyümüş olan kardeşlerin her biri kendilerini kanunun karşıt taraflarında bulur. Biri gangster, diğeri polis.

Sitemiz üzerinden Amandla izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Amandla Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Amandla Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.