444 Görüntülenme
Anaokulunda Bir Gece – A Night at the Kindergarten izle
6.1 IMDB Puanı

Anaokulunda Bir Gece – A Night at the Kindergarten izle

(A Night at the Kindergarten)
  • Yapım Yılı
  • Yapım Şirketi Telemark
  • Film Süresi 96 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Marek Baranowski
Genç bir adam, kız arkadaşının oğlunun okuldan atılmasını engellemek için okul piyesi provasını basar ve hem öğretmenlere hem de tuhaf ebeveynlere kafa tutar.

Sitemiz üzerinden Anaokulunda Bir Gece – A Night at the Kindergarten izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Anaokulunda Bir Gece – A Night at the Kindergarten Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Anaokulunda Bir Gece – A Night at the Kindergarten Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.