211 Görüntülenme
Argentina, 1985 izle
8.0 IMDB Puanı

Argentina, 1985 izle

(Argentina, 1985)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Mariano Llinás, Santiago Mitre
Ödüller 3 ödül & 2 Adaylık.
Arjantin, 1985, Julio Strassera, Luis Moreno Ocampo ve olası kahramanlardan oluşan genç hukuk ekibinin, sürekli tehdit altında Arjantin'in en kanlı askeri diktatörlüğünü her şeye rağmen kovuşturmaya cüret ettikleri David-Goliath savaşındaki gerçek hikayesinden esinlenmiştir. ve Askeri Cunta kurbanlarına adalet getirmek için zamana karşı bir yarışta.

Sitemiz üzerinden Argentina, 1985 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Argentina, 1985 izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Argentina, 1985 izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.