Moly Dublaj Okru Dublaj SB Dublaj
188 Görüntülenme
Aşk Hayatı izle
7.1 IMDB Puanı

Aşk Hayatı izle

(Love Life)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Chipangu, Comme des Cinémas, Nagoya Broadcasting Network (Nagoya TV)
  • Film Süresi 123 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Kôji Fukada
Taeko ve kocası Jiro, küçük oğlu Keita ile barışçıl bir yaşam sürerken, çocuğun uzun süredir kayıp olan babası Park, trajik bir kazayla tekrar hayatına geri döner. Taeko, acı ve suçluluk duygusuyla başa çıkmak için kendini bu sağır ve evsiz adama yardım etmeye adar.

Sitemiz üzerinden Aşk Hayatı izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Aşk Hayatı izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Aşk Hayatı izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.