Tesla Player Moly Dublaj
260 Görüntülenme
Asking for It izle
3.0 IMDB Puanı

Asking for It izle

(Asking for It)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Redwire Pictures, Tunnel Post, Beer Money Worldwide
  • Film Süresi 97 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Eamon O'Rourke
Küçük kasaba garsonu Joey, eski arkadaşı Mike ile çıktığı bir randevunun ardından cinsel saldırıya uğradıktan sonra, gizemli yabancı Regina ile arkadaş olur. Regina onu Beatrice, Lily, Sal, Jett, Angie ve Fala'nın da aralarında bulunduğu tamamı femme bir çete olan The Cherry Bombers ile tanıştırır. Hepsi geçmiş travmalardan mustarip, birlikte, şiddet uygulayan kardeş çocukları, Şerif Morel liderliğindeki insan kaçakçılarından oluşan yozlaşmış bir polis teşkilatını ve Mark Vanderhill'in liderliğindeki tehlikeli alternatif sağ grup MFM'yi (Erkeklerin İlk Hareketi) hedef alarak kadın düşmanı bir toplumla savaşıyorlar. Joey onların kaotik dünyasına daha da çekilirken, Sal'ın eski sevgilisi Logan County Şerif Vernon, MFM'yi araştırarak heyecan verici bir hesaplaşmaya yol açar.

Sitemiz üzerinden Asking for It izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Asking for It Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Asking for It Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın