Tesla Player Moly Okru SB
356 Görüntülenme
Bandırma Füze Kulübü izle
6.9 IMDB Puanı

Bandırma Füze Kulübü izle

(Bandirma Füze Kulübü)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Ankara Filmcilik, Ayem Film, Dijital Sanatlar Production
  • Film Süresi 111 dakika
Kategori
Senaryo Mert Dikmen, Ayberk Olgay, Mustafa Uslu
Bandırma Füze Kulübü; "Otur oturduğun yerde!" diyenlere inat, hayalleri çalınsa da pes etmeyen, kısıtlı imkanlara ve karşılaştıkları tüm engellere rağmen, ülkelerinden uzakta, dünyanın bir ucu NASA’da hayallerine ulaşıp gökyüzüne füze göndermeyi başaran Bandırmalı lise öğrencilerinin gerçek hikâyesini konu almaktadır.

Sitemiz üzerinden Bandırma Füze Kulübü izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Bandırma Füze Kulübü Yerli Film 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Bandırma Füze Kulübü Yerli Filmi, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister 4k ister HD olarak film izleyebilirsiniz.