325 Görüntülenme
BARDO, Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi izle
7.4 IMDB Puanı

BARDO, Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi izle

(Bardo: False Chronicle of a Handful of Truths)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Estudios Churubusco Azteca S.A., Redrum
  • Film Süresi 159 dakika
Kategori
Senaryo Alejandro G. Iñárritu, Nicolás Giacobone
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Film, Los Angelesta yaşayan Meksikalı meşhur gazeteci ve belgesel yapımcısı Silverionun samimi ve dokunaklı yolculuğuna dair destansı, görsel açıdan çarpıcı ve yoğun bir deneyimi gözler önüne seriyor. Prestijli bir uluslararası ödülü kazandıktan sonra kendi ülkesine dönmeye mecbur kalan Silverio, bu basit yolculuğun onun varoluşsal sınırlarını zorlayacağından habersizdir. Anılarının ve korkularının içinden geçerek içinde bulunduğu zamana ulaşan Silverionun gündelik yaşantısı hayret ve şaşkınlık hissiyle dolup taşar.

Sitemiz üzerinden BARDO, Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

BARDO, Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

BARDO, Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.