681 Görüntülenme
Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok – Im Westen nichts Neues izle
8.1 IMDB Puanı

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok – Im Westen nichts Neues izle

(All Quiet on the Western Front)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Edward Berger, Lesley Paterson, Ian Stokell
Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok, Birinci Dünya Savaşında Batı Cephesinde savaşan genç bir Alman askerinin sürükleyici öyküsünü anlatıyor. Paul ve silah arkadaşları, savaşın ilk baştaki coşkusunun siperlerde hayatları ve birbirleri için savaştıkça nasıl çaresizliğe ve korkuya dönüştüğünü ilk elden deneyimliyor.

Sitemiz üzerinden Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok – Im Westen nichts Neues izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok – Im Westen nichts Neues izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok – Im Westen nichts Neues izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.