338 Görüntülenme
Big George Foreman izle
6.6 IMDB Puanı

Big George Foreman izle

(Big George Foreman)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Affirm Films, Mandalay Pictures, Sony Pictures Entertainment (SPE)
  • Film Süresi 129 dakika
Kategori
Senaryo Frank Baldwin, George Tillman Jr., Dan Gordon
Yoksul bir çocukluktan beslenen George Foreman, öfkesini Olimpiyat Altın madalyalı ve Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olmaya kanalize etti ve ardından onu boks ringinden kürsüye götüren ölüme yakın bir deneyim izledi. Ancak topluluğunun ruhsal ve mali açıdan mücadele ettiğini görünce Foreman ringe geri döner ve unvanını geri alarak tarih yazar ve şimdiye kadarki en eski ve en olası Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu olur.

Sitemiz üzerinden Big George Foreman izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Big George Foreman izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Big George Foreman izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.