153 Görüntülenme
Bir Casusun Günlüğü – Diary of a Spy izle
5.7 IMDB Puanı

Bir Casusun Günlüğü – Diary of a Spy izle

(Diary of a Spy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Divide/Conquer, Blueberry Films, QWGmire
  • Film Süresi 99 dakika
Kategori
Senaryo Adam Christian Clark
Anna, son görevi 7 kişinin ölümüne neden olan tükenmiş bir istihbarat subayıdır. Sarhoş, beş parasız ve yalnız başına son bir görev için şans verilir: Suudi Kraliyet Ailesi ile bağlantılı değerli bir varlığı baştan çıkarmak ve işe almak. Hedefine yaklaştıkça Anna başının belada olduğunu fark eder ve görevini tamamlamakla kendini kurtarmanın bir yolunu bulmak arasında karar vermesi gerekir.

Sitemiz üzerinden Bir Casusun Günlüğü – Diary of a Spy izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Bir Casusun Günlüğü – Diary of a Spy Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Bir Casusun Günlüğü – Diary of a Spy Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.