TeslaMoly TeslaRu
273 Görüntülenme
Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum? izle
6.0 IMDB Puanı

Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum? izle

(How I Fell in Love with a Gangster)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Open Mind Production
  • Film Süresi 185 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Krzysztof Gureczny, Maciej Kawulski
2022 yapımı filmde Polonya'nın en büyük mafyalarından biri olan Nikodem Skotarczak'ın hayatı ve ona aşık olan bir kadın konu alınıyor. Bu filmde Nikodem Skotarczak'in yaşadıkları yükselişi ve daha bir çok olaylar açığa çıkarılacaktır.

Sitemiz üzerinden Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum? izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum? Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum? Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.