368 Görüntülenme
BlackBerry izle
7.8 IMDB Puanı

BlackBerry izle

(BlackBerry)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Rhombus Media, Zapruder Films, Téléfilm Canada
  • Film Süresi 120 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Matt Johnson, Matthew Miller, Jacquie McNish
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Uyumsuz iki girişimci - zeki mucit Mike Lazaridis ve acımasız iş adamı Jim Balsillie - on yıldan biraz daha uzun bir süre içinde dünya çapında bir hit olacak bir girişimde güçlerini birleştirdi. Dünyanın ilk akıllı telefonunun hızlı yükselişinin ve feci çöküşünün hikayesi.

Sitemiz üzerinden BlackBerry izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

BlackBerry izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

BlackBerry izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.