TeslaPLAY Altyazılı
313 Görüntülenme
Blade 2 Bıçağın İki Yüzü 2 izle
6.7 IMDB Puanı

Blade 2 Bıçağın İki Yüzü 2 izle

(Blade II)
Senaryo Marv Wolfman, Gene Colan, David S. Goyer
Ödüller 6 ödül & 10 Adaylık.
İnsanları katledenlerin peşine düşen Blade serinin ikinci filminde hem vampirleri öldürerek hayatta kalan hemde insanları öldürerek hayatta kalan vampirlerin peşine düşer. Blade kendi ekibini kurar ve vampirlere karşı savaşmaya yemin eder.

Sitemiz üzerinden Blade 2 Bıçağın İki Yüzü 2 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Blade 2 Bıçağın İki Yüzü 2 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Blade 2 Bıçağın İki Yüzü 2 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.