TeslaPLAY Altyazılı
845 Görüntülenme
Blade – Bıçağın İki Yüzü izle
7.1 IMDB Puanı

Blade – Bıçağın İki Yüzü izle

(Blade)
Senaryo David S. Goyer
Ödüller 5 ödül & 11 Adaylık.
Daha önce dönüştürülen Blade panzehirler alarak kendisini dizginleştirip insan ırkının sonunu getirmeye çalışan vampirlerin peşine düşmüştür. Blade Bıçağın İki yüzününde iyilikten yana kullanan adamımız olağan saldırılara karşı her zaman tetiktedir. Kendiside vampir olduğu için vampirleri nasıl öldüreceğini çok iyi bilmektedir.

Sitemiz üzerinden Blade 1 - Bıçağın İki Yüzü izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Blade 1 - Bıçağın İki Yüzü Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Blade 1 - Bıçağın İki Yüzü Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.