488 Görüntülenme
Boiling Point izle
7.5 IMDB Puanı

Boiling Point izle

(Boiling Point)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Ascendant Films, Burton Fox Films, White Hot Productions
  • Film Süresi 92 dakika
Kategori
Senaryo Philip Barantini, James Cummings
Ödüller 4 BAFTA 8 wins & 14 nominations total.Nominated for 4 BAFTA 8 ödül & 14 Adaylık. total
Red, kolayca manipüle edilebilen genç ve pek de zeki olmayan bir serseri olan Ronnie ile birlikte hapisten yeni çıkmış yaşlanan bir dolandırıcıdır. Yeni işleri, sahte para satışları organize etmek ve ardından parasını almak için alıcıyı öldürmektir; ancak Ronnie gizli görevdeki bir gizli servis ajanını öldürdüğünde, ortağı Jimmy Mercer intikam almaya ant içer ve transfer edilmeden önce katilleri yakalaması için bir hafta verilir. Giancarlo Cairella tarafından yazıldı.

Sitemiz üzerinden Boiling Point izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Boiling Point izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Boiling Point izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.