334 Görüntülenme
Book of Love izle
5.5 IMDB Puanı

Book of Love izle

(Book of Love)
Kategori
Senaryo Analeine Cal y Mayor, Geoff Deane, David Quantick
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Birleşik Krallık'ta başarısızlığa uğrayan yeni bir kitap yazan İngiliz yazar Henry, sıkıcı kitabın Meksika'da oldukça popüler olduğu konusunda bilgilendirilir. İspanyol bir tercüman olan Maria'nın kitabı erotik bir romana çevirdiğini çok az biliyor. Henry ve Maria daha sonra bir kitap turu yapmak ve bir dizi olaydan geçmek için Meksika'yı dolaşır.

Sitemiz üzerinden Book of Love izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Book of Love Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Book of Love Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.