Moly Moly 2
267 Görüntülenme
Borrego izle
5.4 IMDB Puanı

Borrego izle

(Borrego)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Abcde Pictures, Black Magic, CRE84U Entertainment
  • Film Süresi 102 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jesse Harris
Genç bir botanikçi, istilacı bir bitki türünü incelemek için küçük bir çöl kasabasına taşınır. Araştırmaya çıktığı sırada, düşen bir uçağın yardımına koşar ve kendisini bunaltıcı çölde onun düşüşüne doğru bir yürüyüşe götürmeye zorlayan deneyimsiz bir uyuşturucu katırı tarafından esir alındığını bulur. Asi kızı kayıp botanikçiyi bulmak için yola koyulurken, yerel bir şerif yerel bir uyuşturucu alıcısı tarafından takip edilirken avın içine çekilir.

Sitemiz üzerinden Borrego izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Borrego Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Borrego Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın