444 Görüntülenme
Brian and Charles izle
6.7 IMDB Puanı

Brian and Charles izle

(Brian and Charles)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bankside Films, BFI Films, Film4
  • Film Süresi 90 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Earl, Chris Hayward
Sevecen bir aykırı olan Brian, bir Galler vadisinde tek başına yaşıyor ve nadiren işe yarayan tuhaf mekanizmalar icat ediyor. Atılmış bir manken kafası bulan Brian'ın aklına bir fikir gelir. Üç gün, bir çamaşır makinesi ve çeşitli yedek parçalar sonrasında, İngilizceyi bir sözlükten öğrenen ve sevimli, küstah bir arkadaş olduğunu kanıtlayan yapay zekaya sahip bir robot olan Charles'ı icat etti. Ancak çok geçmeden Charles özerklik de geliştirir. Daha geniş dünya - ya da Brian'ın onu sakladığı kulübenin ötesinde ne varsa - ilgisini çeken Charles, maceraya can atıyor.

Sitemiz üzerinden Brian and Charles izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Brian and Charles Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Brian and Charles Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.