Moly Okru
295 Görüntülenme
Bro Daddy izle
7.1 IMDB Puanı

Bro Daddy izle

(Bro Daddy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Aashirvad Cinemas
  • Film Süresi 159 dakika
Kategori
Senaryo Bibin Maliekal, N. Sreejith
John Kattady ve eşi Annamma, oğulları Eesho'yu uzun zamandır aile dostları olan Kurien'in kızı Anna ile evlendirmeyi düşünürler. Eesho ve Anna, ebeveynlerinin ittifaka ilgisine rağmen birbirlerinden çok etkilenmiş gibi davranmıyorlar. Aileler hayatlarında perde arkasında neler olup bittiğini çok az biliyorlar.

Sitemiz üzerinden Bro Daddy izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Bro Daddy Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Bro Daddy Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.