285 Görüntülenme
Büyük Hazine 2: Sırlar Kitabı izle
6.5 IMDB Puanı

Büyük Hazine 2: Sırlar Kitabı izle

(National Treasure: Book of Secrets)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures, Jerry Bruckheimer Films, Junction Entertainment
  • Film Süresi 124 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Marianne Wibberley, Cormac Wibberley, Gregory Poirier
Ödüller 1 ödül & 5 Adaylık.
Ben Gates’in John Wilkes hakkında yeni bir bilgi sunumu esnasında Booths’un günlüğünden on sekiz sayfa eksiktir. Çok geçmeden Mitch Wilkinson adında biri kalkar ve söz konusu günlükten eksik olan bir sayfayı okumaya başlar. O sayfada Ben’in büyük babası Thomas Gates’ten söz edilmektedir ve kendisi Abraham Lincoln olayında suikastçiler destekçilerindendir. Ben Gates, Abraham Lincoln olayının ardındakileri çözmek istemektedir.

Sitemiz üzerinden Büyük Hazine 2: Sırlar Kitabı izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Büyük Hazine 2: Sırlar Kitabı izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Büyük Hazine 2: Sırlar Kitabı izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.