305 Görüntülenme
Canavar – Beast izle
5.2 IMDB Puanı

Canavar – Beast izle

(Beast)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sun Pictures
  • Film Süresi 155 dakika
Senaryo Nelson Dilipkumar
Teröristler tarafından ele geçirilen bir alışveriş merkezindeki rehineler arasında bulunan eski bir RAW memuru, planlarını bozmak ve hükümetin, büyük bir kişisel maliyetle hapse atılmasına yardım ettiği korkunç bir teröristi serbest bırakmasını engellemek zorundadır.

Sitemiz üzerinden Canavar – Beast izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Canavar – Beast Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Canavar – Beast Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.