572 Görüntülenme
Cehennem Azabı – Hellhole izle
Oylanmadı. IMDB Puanı

Cehennem Azabı – Hellhole izle

(Hellhole)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Akson Studio
Kategori
Senaryo Bartosz M. Kowalski, Mirella Zaradkiewicz
Dünyadan kopuk bir manastırda keşişler, ele geçirilenler için bir klinik işletiyor. Bir gün genç bir polis memuru Marek manastıra gelir. Bir din adamı kılığında, manastır hayatına girer ve işkence görmüş birkaç mahkûmun yakın zamanda gizemli bir şekilde ortadan kayboluşunu açıklamaya çalışır. Ancak manastırdan çıkmanın bir yolu olmadığı ortaya çıktı.

Sitemiz üzerinden Cehennem Azabı – Hellhole izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Cehennem Azabı – Hellhole Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Cehennem Azabı – Hellhole Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.