Moly Dublaj Moly Altyazı
306 Görüntülenme
Cehennem Silahı 1 – Lethal Weapon 1 izle
7.6 IMDB Puanı

Cehennem Silahı 1 – Lethal Weapon 1 izle

(Lethal Weapon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros., Silver Pictures
  • Film Süresi 109 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Shane Black, Jeffrey Boam
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 7 ödül & 2 adaylık. total
Los Angeles polis teşkilatı dedektiflerinden Çavuş Roger Murtaugh, 50 yaşına girdiği günlerde artık emekliliği düşünürken, Vietnam savaşından tanıdığı bankacı arkadaşı Michael Hunsakerın kızının öldürülmesini soruşturmaya başlar. Soruşturmayla birlikte yeni de bir ortağı olur. Çavuş Martin Riggs, karısını trafik kazasında kaybettiğinden beri intihar eğilimleri içinde olan çılgın karakterli bir polistir.

Sitemiz üzerinden Cehennem Silahı 1 – Lethal Weapon 1 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Cehennem Silahı 1 – Lethal Weapon 1 izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Cehennem Silahı 1 – Lethal Weapon 1 izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.