Moly Okru SB
198 Görüntülenme
Centurion The Dancing Stallion izle
6.7 IMDB Puanı

Centurion The Dancing Stallion izle

(Centurion: The Dancing Stallion)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Grindstone Entertainment Group
Kategori
Yönetmen
Senaryo Boon Collins
Ellissia, Meksika at dansı sanatında eğitim almak için beyaz bir aygırı evlat edinir. Yakışıklı ama daha önce taciz edilmiş Centurion'a öğretmenlik yapmaya başladığında Ellissia kritik bir şekilde hastalanır ve bu da onu ünlü bir binicilik etkinliğinde yarışmaktan alıkoyar. Çiftliğin yeni yardımcısı Danny, babasının dikkatli bakışları altında, yarışmayı ve belki de Ellissia'nın kalbini kazanmayı umarak eğitmen olarak devreye girer.

Sitemiz üzerinden Centurion The Dancing Stallion izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Centurion The Dancing Stallion izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Centurion The Dancing Stallion izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.