589 Görüntülenme
Çizmeli Kedi: Son Dilek izle
7.8 IMDB Puanı

Çizmeli Kedi: Son Dilek izle

(Puss in Boots: The Last Wish)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation, Pacific Data Images (PDI)
  • Film Süresi 100 dakika
Kategori
Senaryo Tommy Swerdlow, Tom Wheeler, Paul Fisher
Film, kötülüğüyle nam salmış, efsanevi Dilek Yıldızı’nı bulmak için Kara Orman’a doğru destansı bir maceraya çıkan ve bu süreçte tek canı kalan Çizmeli Kedinin, eski ortağı ve düşmanı Yumuşak Pati Kittyden yardım istemek zorunda kalması sonrası gelişen olayları anlatıyor.

Sitemiz üzerinden Çizmeli Kedi: Son Dilek izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Çizmeli Kedi: Son Dilek Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Çizmeli Kedi: Son Dilek Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.