Moly Okru
330 Görüntülenme
Classico izle
4.7 IMDB Puanı

Classico izle

(Classico)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Federation Entertainment, Yvette Production
Kategori
Senaryo Adrien Piquet-Gauthier
Sami, kapatılacak olan bir çocuk evinde çalışmaktadır. Genç adam ayrıca hevesli, ateşli ve heyecanı sonuna kadar hisseden bir taraftardır. Fransa da bir kulüp olan Olympique de Marseille futbol kulübünün başkanını çocuk evini açık tutmaya ikna etmeye çalışacaktır fakat bu durum o kadar kolay olmayacaktır.

Sitemiz üzerinden Classico izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Classico izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Classico izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.