308 Görüntülenme
Coast izle
4.8 IMDB Puanı

Coast izle

(Coast)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi A Journey Home Film, Straight Up Studios, LLC, Big Vision Empty Wallet
  • Film Süresi 96 dakika
Kategori
Senaryo Cindy Kitagawa
Küçük bir çiftçilik kasabasının tuzaklarından kaçmak için çaresiz kalan 16 yaşındaki Abby, turne yapan bir rock grubunun baş şarkıcısına aşık olur ve ailesini ve arkadaşlarını geride bırakıp bırakmamaya karar vermesi gerekir. Canlı müzik performansları ve heyecan verici bir topluluk kadrosuyla COAST, kadın arkadaşlıkları, gerçeğinizi bulma ve müziğin sizi eve götürmesine izin verme hakkındadır.

Sitemiz üzerinden Coast izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Coast izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Coast izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.