169 Görüntülenme
Confession izle
3.9 IMDB Puanı

Confession izle

(Confession)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Picture Perfect
  • Film Süresi 80 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Beton
Yaralı, kanlar içinde bir adam, çok geç olmadan intikam dolu bir gerçeği itiraf etmeye kararlı bir rahibi rehin alır. Görünüşte rastgele olan karşılaşmanın, iki adamın hayatlarının ayrılmaz bir şekilde birbirine bağlı olması dışında herhangi bir şey olmadığı çok geçmeden ortaya çıkar.

Sitemiz üzerinden Confession izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Confession Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Confession Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.