Moly Okru
301 Görüntülenme
Confessions izle
6.4 IMDB Puanı

Confessions izle

(Confessions)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 109 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Sylvain Guy, Félix Séguin, Éric Thibault
Min-ho'nun zina yapan sevgilisi Se-hee, sadece ikisinin bulunduğu bir otelde öldürülür ve Min-ho hemen baş şüpheli olarak seçilir. Masumiyetinde ısrar eden Min-ho, kendisini savunması için yetenekli avukat Shin-ae'yi tutar ve Se-hee'nin ölümüyle önceki gün meydana gelen bir araba kazasının bağlantılı olabileceğini ona itiraf eder...

Sitemiz üzerinden Confessions izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Confessions Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Confessions Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.