170 Görüntülenme
Deep Sea izle
7.0 IMDB Puanı

Deep Sea izle

(Deep Sea)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi October Media
  • Film Süresi 112 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Xiaopeng Tian
Ödüller 1 ödül & 3 Adaylık.
Shenxiu, annesi gittiğinden beri derin bir üzüntü hissetti. Bir fırtına onu rüya gibi, dönen renklerin 3 boyutlu dünyasına sürükler. Hyjinx liderliğindeki ve yaratıcı sualtı şefi Nanhe'nin de katıldığı Derin Denizin Gözü'nde teselli bulmak için bir maceraya atılıyor.

Sitemiz üzerinden Deep Sea izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Deep Sea izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Deep Sea izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.
lordcasino filmmodu