Moly Okru
440 Görüntülenme
Deinfluencer izle
4.9 IMDB Puanı

Deinfluencer izle

(Deinfluencer)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Dystopian Films, FilmCore, JD Bailey Productions
  • Film Süresi 87 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jamie Bailey, Simon Phillips
Etkili bir amigo kız, kendisini Tanrı kompleksi olan maskeli bir psikopat tarafından tutsak edilmiş halde bulur. Kendi hayatını ve tutsak arkadaşlarının hayatını kurtarmak için bir dizi sadist sosyal medya mücadelesini tamamlaması gerekiyor. Ancak, maskeli adam kaçıranın en son kurbanı için gizli bir gündemi vardır.

Sitemiz üzerinden Deinfluencer izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Deinfluencer izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Deinfluencer izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın