Tesla Player Tesla
392 Görüntülenme
Demir Adam 1 (Iron Man 1) izle
7.9 IMDB Puanı

Demir Adam 1 (Iron Man 1) izle

(Iron Man)
Yönetmen
Senaryo Mark Fergus, Hawk Ostby, Art Marcum
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. 21 ödül & 73 adaylık. total
Tony Stark, zengin milyoner dahi ve silah şirketi sahibi. Tüm Dünya'ya silah satarak para kazanan Tony, kendi yanı başında ki düşmandan habersizdir. Babasının ölümünün ardından düşmanları etrafına toplanmıştır fakat Tony kendisine düşmanlarından kurtulmak için demirden uçabilen ve ateş edebilen bir zırh yapmaya kafaya koymuştur. Tam bu sırada babasının eski ortağı Tony'nin mirasına çökmek için kaçırmıştır.

Sitemiz üzerinden Demir Adam 1 - Iron Man 1 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Demir Adam 1 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Demir Adam 1 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.