Moly Okru
425 Görüntülenme
Detective vs. Sleuths izle
6.4 IMDB Puanı

Detective vs. Sleuths izle

(Detective vs. Sleuths)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Emperor Motion Pictures, Er Dong Pictures - Beijing
  • Film Süresi 101 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Lu Jia, Li Jie, Ka-Fai Wai
Hong Kong birden fazla korkunç cinayetle sarsıldığında, polis soruşturmak için bir görev gücü oluşturur. Bir zamanlar zihinsel çöküntü yaşayan parlak bir dedektif olan Jun, kendi soruşturmasını başlatır. Sonunda polis, cinayet kurbanlarının hepsinin "Sleuth" olarak bilinen bir figür tarafından kovulan soğuk vakaların şüphelileri olduğunu öğrenir. Şimdi, Jun ve görev gücünden bir dedektif, acımasız katili kendi oyununda yenmek için zamana karşı yarışıyor.

Sitemiz üzerinden Detective vs. Sleuths izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Detective vs. Sleuths izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Detective vs. Sleuths izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.