Moly Okru SB
181 Görüntülenme
Devil in the Lake – Gwimot izle
5.1 IMDB Puanı

Devil in the Lake – Gwimot izle

(Devil in the Lake)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Ascendio, KBS, Wide Release
  • Film Süresi 111 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Se-woong Tak
Ödüller 5 ödül
Bo Young, tehlikeli bir niyetle bakıcı olarak daha önce zengin olan büyükanne Wang'ın malikanesine taşınır. Bo Young'u işe alan Wang'ın tek kan akrabası olan Kim Ana, "Kimseyi, özellikle çocukları getirmeyin" ve "Rezervuara yaklaşmayın" gibi koşullar koyar. Büyükanne Wang'ın insanların öldüğü 'Gwimot' adlı bir rezervuarın yanında bulunan devasa malikanesinde uğursuz ve tuhaf işaretler devam ediyor ve Bo Young, orayı ziyaret eden yabancıların gizemli bir şekilde öldüğünü öğreniyor...

Sitemiz üzerinden Devil in the Lake – Gwimot izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Devil in the Lake – Gwimot izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Devil in the Lake – Gwimot izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.