Moly Okru
376 Görüntülenme
Devils Workshop izle
4.2 IMDB Puanı

Devils Workshop izle

(Devil's Workshop)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Manhattan Movie Studio, Bungalow Media, Future Proof Films
  • Film Süresi 86 dakika
Kategori
Senaryo Chris von Hoffmann
İblis bilimci rolü için çaresiz kalan mücadeleci aktör Clayton, hazırlanmasına yardımcı olması için şeytan ilmi uzmanı Eliza ile iletişime geçer. Hafta sonunu evinde geçiren Eliza, Clayton'ı sorunlu geçmişiyle yüzleşmeye, karanlık ritüeller gerçekleştirmeye ve bir keçi kurban etmeye zorlar. Clayton'a yardım etmek mi, onu baştan çıkarmak mı yoksa yok etmek mi istiyor?

Sitemiz üzerinden Devils Workshop izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Devils Workshop Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Devils Workshop Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.