Moly Fembed Okru SB
323 Görüntülenme
Diabolik – Ginko Attacks izle
5.7 IMDB Puanı

Diabolik – Ginko Attacks izle

(Diabolik - Ginko all'attacco!)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Mompracem, Astorina, Bleidwin
  • Film Süresi 111 dakika
Kategori
Senaryo Angela Giussani, Luciana Giussani, Antonio Manetti
Diabolik, Müfettiş Ginko'nun son tuzağına neredeyse düşüyor ve suç ortağı Eva Kant'ı kaçışta geride bırakıyor. Öfkeli Eva, Ginko'ya Terör Kralı'nı ele geçirmesi için yardım teklif eder, ancak Eva, eski sevgilisinin dönüşüyle ​​yüzleşmek zorundadır.

Sitemiz üzerinden Diabolik - Ginko Attacks izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Diabolik - Ginko Attacks izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Diabolik - Ginko Attacks izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.