Moly Altyazı Okru Altyazı
336 Görüntülenme
Dongalunnaru Jagratha izle
5.4 IMDB Puanı

Dongalunnaru Jagratha izle

(Dongalunnaru Jagratta)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Guru Films, Manzar Studios, Rainshine Entertainment
Kategori
Yönetmen
Senaryo Tajuddin Syed
Küçük bir zaman hırsızı Raju, özelleştirilmiş bir arabaya girer. Beklenmedik bir senaryo olarak, kapılar açılmaz ve kontrol paneli yanıt vermez ve içine hapsolur. Bir dizi beklenmedik bükülme ve dönüşler hayatını sonsuza dek değiştirdiği için bir çıkmazdadır.

Sitemiz üzerinden Dongalunnaru Jagratha izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Dongalunnaru Jagratha izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Dongalunnaru Jagratha izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.