270 Görüntülenme
Dört Dörtlük Buluşma – Four to Dinner izle
6.3 IMDB Puanı

Dört Dörtlük Buluşma – Four to Dinner izle

(Four to Dinner)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Cattleya
  • Film Süresi 105 dakika
Kategori
Senaryo Martino Coli
Komedi ve Romantik kategorilerini alan 2022 yapımı Dört Dörtlük Buluşma – Four to Dinner filmi dört kişilikten oluşan bir grup gencin aşk hayatlarına odaklanıyor. Filmin ana konusu ise ; Ruh eşi kavramına meydan okuyan bu romantik komedide dört bekâr arkadaş, paralel öykülerde farklı çift kombinasyonlarıyla ekranlara geliyor.

Sitemiz üzerinden Dört Dörtlük Buluşma – Four to Dinner izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Dört Dörtlük Buluşma – Four to Dinner Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Dört Dörtlük Buluşma – Four to Dinner Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.