210 Görüntülenme
Dracula: The Original Living Vampire izle
2.4 IMDB Puanı

Dracula: The Original Living Vampire izle

(Dracula: The Original Living Vampire)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The Asylum, The Global Asylum
  • Film Süresi 86 dakika
Kategori
Senaryo Michael Varrati
Dedektif Amelia Van Helsing yaşanılan gizemli cinayetleri araştırmaya başlar. Tüm cinayetlerin ortak noktası kızlardır. Cinayetleri biraz araştırdıktan sonra tüm yollar Drakula'ya çıkar. Üzerine bir de Van Helsing'in kız arkadaşı da kaybolunca artık Dracula durdurulmalıdır.

Sitemiz üzerinden Dracula: The Original Living Vampire izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Dracula: The Original Living Vampire Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Dracula: The Original Living Vampire Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın